fbpx

Jakie Dodatkowe Atrakcje Na Wesele?

Przyjęło się, że wesele to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu. Pary młode organizujące swoje wesele chciałyby, żeby ten dzień był wyjątkowy. Podczas organizacji wesela należy zwracać uwagę na wiele szczegółów, jednak do najważniejszych z nich należy zorganizowanie dodatkowych atrakcji dla gości. Tutaj możliwości są nieograniczone i tylko od Was zależy jakiego usługodawcę bądź usługę wybierzecie na Wasze wesele. Przedstawiam niektóre z pomysłów, które możecie wykorzystać, aby zapewnić dodatkową rozrywkę swoim gościom:

1. KSIĘGA GOŚCI

Standardowa księga gości to wspaniały pomysł, aby dać możliwość napisania paru pamiątkowych słów w formie życzeń. Po paru latach miło będzie wrócić do księgi i przeczytać wszystkie wiadomości skierowane do Was w dniu Waszego Święta.

2. TELEFON ŻYCZEŃ

Jest to alternatywa dla księgi gości, gdzie można nagrać swoje życzenia głosowo bez spisywania na kartkę. Wszystkie wiadomości para młoda dostaje w formie cyfrowej do wiecznego użytku. Jaka będzie radość, kiedy po paru latach odsłuchacie wszystkie wiadomości.

3. SŁOIK WSPOMNIEŃ

Do słoika można wrzucać wypisane przez gości karteczki z życzeniami czy miłym słowem.  Są różne formy słoików, więc sam wygląd możecie wybrać przy zamówieniu.

4. ZDJĘCIA INSTAX-EM

Świetny pomysł na szybkie pamiątkowe zdjęcia z Waszymi gośćmi. Zdjęcia są drukowane od razu, więc można zrobić ciekawą kolekcję ze wszystkimi gośćmi. Zazwyczaj robi się po dwa zdjęcia i jedno zostawia się Młodej Parze czy to wklejając do księgi gości lub zostawiając w umówionym miejscu.

5. FOTOBUDKA 360 STOPNI

Nowością na rynku jest fotobudka, która robi ujęcia dookoła stojącej na podeście osoby ,tworząc dynamiczny pamiątkowy film. Film można pobrać od razu na swój telefon i mieć pamiątkę z wesela.

6. POKAZ ILUZJONISTY

Świetnym pomysłem jest zamówienie pokazu Iluzji w wykonaniu profesjonalnego Iluzjonisty. Iluzjonista wprowadzi gości w tajemniczy klimat magii, gwarancja satysfakcji w 100%.

7. POKAZ TAŃCÓW

Są grupy taneczne specjalizujące się w wybranych stylach tanecznych.  Samba, hip-hop, klasyczny, nowoczesny styl czy nawet  breakdance, możecie sami wybrać, co chcielibyście zafundować swoim gościom. Wiele grup tanecznych prowadzi także integracyjny taniec z gośćmi podczas wesela.

8. TANIEC Z OGNIEM

Jest to sztuka, która na każdym zrobi ogromne wrażenie. Pokazy muszą być wykonywane na podwórku z racji na używanie prawdziwego ognia.

9. MALOWANIE KARYKATUR GOŚCI

Artysta wykona dla chętnych karykaturę, która może być świetną pamiątką zarówno dla gości, jak i pary młodej.

10. BARMIX

Automatyczny Barman-robot  mający w sobie napoje alkoholowe lub bezalkoholowe, który zrobi wybrane drinki. Jest bardzo prosty w obsłudze i gwarantuje szybką usługę. Jest to alternatywa dla standardowego open baru.

11. OPEN BAR

Goście na pewno spędzą miło czas przy barze, który oferuje darmowe drinki.  Można także zamówić bar piwny z różnymi rodzajami piwa. Do wyboru cała masa drinków, a w dodatkowych opcjach pokaz barmański

12. VAN PROSSECO

Mobilny Drink bar z Winem prosseco, na pewno zadowoli podniebienia zwolenników tego trunku. Zazwyczaj Van podstawiany jest pod salę na umówioną godzinę i jest do dyspozycji gości w zależności od czasu zawartego w umowie.

13. LODY TAJSKIE

Stanowisko z lodami robionymi w innym stylu niż znamy. Lody są robione na mrożonym blacie z waszymi ulubionymi dodatkami  i skręcane w rurki. Świetna alternatywa dla standardowych lodów.

14. KONCERT GWIAZDY MUZYCZNEJ

Zaproszenie gwiazdy muzycznej na występ podczas wesela ostatnio staje się coraz bardziej modne. Trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem, jednak satysfakcja i zadowolenie gości gwarantowane.

15. FOOD TRACK

Koneserzy dobrego Street Fooda np. kebaba na pewno docenią  twórczy pomysł organizatorów, gdy na podwórku zobaczą wóz ze swoimi ulubionymi daniami. Food Tracka  można wynająć na godziny lub do wyczerpania zapasów. Zazwyczaj usługę opłaca się z góry w zależności od ilości i rodzaju wybranych dań.

DJ Sawik na wesele

DJ Sawik

O mnie

Oferta

Opinie

Współpraca

Galeria

Kontakt

Blog

FAQ